Konkurs „Księżniczka zaklęta w łabędzia”.

 

27 kwietnia 2018r. na Basenie Camena w Skawinie odbyło się rozdanie nagród w konkursie Księżniczka zaklęta w łabędzia. Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej prezentującej wyobrażenia dziecka na temat kultury wysokiej w oparciu o książkę pt. ” Jezioro łabędzie” autorstwa Ewy Nowak.

 

 

 

 

W konkursie brało udział 20 uczniów klas drugich. Wśród nagrodzonych nie zabrakło naszych „dwójkowiczów”.

  • III miejsce zdobyła uczennica klasy II a Aldona Winiarz
  • Wyróżnienia otrzymali :
                                         Piotr Tyrawa kl. IIA
                                         Marek Balbirer kl. IIB
                                         Tatiana Krupnik kl. IIB

SERDECZNIE WSZYSTKIM GRATULUJEMY!!!

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij