Lekcja przyrody z żywymi zwierzętami

 

 

 

30 marca 2017 r. odbyła się w naszej szkole kolejna lekcja przyrody z żywymi okazami zwierząt, w której wzięli udział uczniowie klas szóstych. Tym razem dzieci mogły  „oswajać się” z pajęczakami – czyli egzotycznymi pająkami i skorpionami.

 

 

 

 

 

Największe zainteresowanie budziły pająki ptaszniki i tarantula. Uczniowie mieli okazję przełamać swój strach i z bliska przyjrzeć się tym fascynującym bezkręgowcom oraz uzyskać wiele  informacji na ich temat.

 

 

Barbara Zoła-Komenda

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij