Gminny Konkurs Calligrams

 

 

 

Dnia 31.03.2017r odbyło się rozstrzygnięcie wyników Gminnego Konkursu Calligrams organizowanego przez nauczycielki języka angielskiego naszej szkoły. Zgłosiło się wielu uczniów, przedstawicieli szkół z terenu miasta i gminy prezentując piękne prace polegające na syntezie słowa w języku angielskim i obrazu.

 

 

 

 

Oto wyniki :

I miejsce – Martyna Odzimek – Szkoła Podstawowa nr 1, Skawina
II miejsce – Wiktoria Janik – ZSP Radziszów
III miejsce – Wiktoria Janik – Szkoła Podstawowa nr 2, Skawina

Wyróżnione zostały prace:

Anity Kazimierskiej – ZSP Radziszów
Gabrieli Piątek – Szkoła Podstawowa nr 2, Skawina
Emilii Berki – SP Borek Szlachecki
Natalii Płonki – ZSP Krzęcin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij