Miesiąc Finałowy X Edycji Programu

„ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY” – zakończenie 20 maja

 

 

Przypominamy, że nasza szkoła bierze udział w programie „ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY”.

Zwracamy się do wszystkich uczniów i rodziców z prośbą o aktywne włączenie się do tej akcji ekologicznej.  Może jeszcze u kogoś w domu jest stary, niepotrzebny telefon. Może, gdzieś w szufladach leżą zużyte baterie, które mogą być zagrożeniem dla zdrowia.

Na parterze przy drzwiach obok dyżurki jest specjalny karton, do którego można włożyć telefony. Baterie odbiorą panie woźne przy dyżurce szkolnej. Uczniów, którzy przyniosą telefony lub baterie, wychowawcy nagrodzą pochwałą wpisaną do dziennika.

Liczymy na aktywne zaangażowanie całej społeczności szkolnej w działania na rzecz ochrony naszej Planety.

 

                                               Koordynator programu – Danuta Kotula