„Model kazimierzowskiej dwójki”

W ramach obchodów 90- lecia Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Wielkiego w Skawinie uczniowie klas V-VII przystąpili do projektu matematycznego pt. „Model kazimierzowskiej dwójki”. Głównym celem było wykonanie modelu przestrzennego budynku naszej szkoły wykorzystując poznane na lekcjach figury przestrzenne: prostopadłościany, graniastosłupy oraz ostrosłupy. Powstały wspaniałe budowle wykonane z papieru, kartonu a nawet z piernika. Uczniowie zaskoczyli nas nie tylko pomysłowością, ale również dokładnością i realnym odzwierciedleniem szczegółów. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich dodatkową pracę oraz rodzicom, bez których nie dalibyśmy rady zrealizować naszego projektu.

Koordynator projektu
Anna Nowak

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij