NAJLEPSI W POWIECIE KRAKOWSKIM!

 

 W dniu 13 listopada 2019r. odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Drużynowym Turnieju Szachowym. Do zawodów zgłosiło się 9 drużyn z powiatu krakowskiego. Pełne zaangażowanie i maksymalne skupienie naszej ekipy aż w 7 rundach przełożyło się na sukces. Po zaciętej walce zdobyliśmy I miejsce. Tym samym awansowaliśmy do etapu wojewódzkiego. Trzymajcie kciuki! Naszą szkołę dumnie i godnie reprezentowali Iga Dreher z kl. 5d, Mikołaj Adamus z kl. 5b, Mateusz Daszkiewicz z kl. 6e oraz lider Julian Wąsowicz z kl. 6a. Gratulujemy sukcesu  i życzymy powodzenia w kolejnych  rozgrywkach.

 

Magdalena Nawłoka

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij