PODSUMOWANIE GMINNEGO KONKURSU ŚWIETLICOWEGO

 

 

     28.02.2020r w Szkole Podstawowej nr 2 w Skawinie miało miejsce Uroczyste Podsumowanie Konkursu Świetlicowego: „Ozdoba wieńcząca wierzchołek choinki”, podczas którego wręczono dyplomy i nagrody. Przygotowano poczęstunek i drobne  upominki dla wszystkich zaproszonych gości.

Była to już VIII Edycja Świetlicowego Konkursu Bożonarodzeniowego, który cieszył się dużym zainteresowaniem i jak co roku dostarczył wielu pozytywnych wrażeń. W konkursie wzięło udział 12 szkół, z których prace były wykonane różnymi technikami. Wszystkie były niezwykle pomysłowe, wymagające staranności i precyzyjnego wykonania.

                    Jury w składzie: p. Małgorzata Tomala, p. Czesław Gąsiorowski, p. Magdalena Kuczara i p. Dorota Banach przyznało następujące miejsca i wyróżnienia:

  • I miejsce: świetlica z Zespołu Placówek Oświatowych w Borku Szlacheckim
  • II miejsce: świetlica ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Skawinie
  • III miejsce: świetlica ze Szkoły Podstawowej w Pozowicach
  • wyróżnienie: świetlica z Zespołu Placówek oświatowychw Kopance
  • wyróżnienie: świetlica ze Szkoły Podstawowej w Wielkich Drogach.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!

Podziękowania kierujemy w stronę sponsorów konkursu w osobach p. Justyny Skrzybalskiej, państwa Grażyny i Jacka Węgrzyniak, które  przekazały drobne materiały papiernicze,uatrakcyjniając nagrody dla grup świetlicowych.

 

 

                                                                            Nauczyciele świetlicy