Powiatowy Konkurs Przyrodniczy

W dniu 12 marca br. odbył się dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych Powiatowy Konkurs Przyrodniczy „Poznać świat- zrozumieć siebie” o tematyce biologiczno-chemicznej, organizowany przez Liceum Ogólnokształcące w Skawinie. Spośród kilkunastu 3-osobowych drużyn, reprezentowanych przez szkoły podstawowe i gimnazjalne, nasi uczniowie z klasy 8a i 8c w składzie: Tadeusz Zemeła, Dominik Sikora, Krzysztof Trela, otrzymali wyróżnienie.

Gratulujemy drużynie owocnej współpracy i wyniku.

                                                                                                                             Opiekunowie:
  Elżbieta Łuszczyńska i Bożena Socha

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij