Projekt „Matematyka w moim domu”

Uczniowie klas 4-6 brali udział w projekcie „Matematyka w moim domu”. Poszukiwali odpowiedzi na pytania: Czy naprawdę matematyka jest potrzebna? Czy liczby towarzyszą nam w życiu codziennym? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w załączonych pracach uczniów. Gratulujemy dzieciom kreatywności i pomysłowości. Jak widać bez matematyki nie da się żyć.

 

Matematyka w moim domu zobacz

 

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij