Ruch to zdrowie!!!

 

Wszyscy wiemy, że ruch to zdrowie, a rower to znakomity środek lokomocji: ekologiczny, tani i fit! Nasza szkoła promuje ten sposób rekreacji nie od dziś. Tym razem po wielu miesiącach przed ekranami komputera siódmoklasiści mile spędzili czas na rowerowych trasach.

Młodzież zachowała się przepisowo i wzorowo na całej trasie. Opiekę młodym rowerzystom zapewnił nasz niezawodny team w składzie p. A. Biały i U. Korczyńska.

 

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij