Kochane dwójkowe dzieciaki!

 

Dzisiaj jest 1 czerwca – Wasze święto. Z tej okazji Życzymy Wam uśmiechów, szczerych przyjaciół i pomyślności, która wypełni każdy wasz dzień. Radości w domu, lodów co niedzielę i najlepszych na świecie przyjaciół. Pamiętajcie też, że kiedy czegoś bardzo pragniecie, wówczas cały świat się stara, byście mogli spełnić swe marzenia. Więc jeszcze jedno życzenie – Nie bójcie się marzyć!!!!!

Dyrektor, nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej nr 2

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij