SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

„LEGENDY O SKAWINIE” ORAZ „PORTRET KAZIMIERZA WIELKIEGO”
ROZSTRZYGNIĘTY

 

            Konkurs został zorganizowany z okazji święta Patrona Szkoły, jego organizatorami były: Świetlica i Biblioteka szkolna w ramach przygotowań do obchodów 90 – cio lecia naszej skawińskiej Alma Mater. Przeprowadzono go w dwóch kategoriach wiekowych: I – III oraz IV – VIII. Prace oceniało jury w skład, którego weszli nauczyciele świetlicy, biblioteki oraz wice dyrektor p. Magdalena Kuczara. Mieliśmy twardy orzech do zgryzienia ze względu na wyrównany i wysoki poziom prac. I tak w kategorii klas I – III przyznane zostały dwa pierwsze i dwa drugie miejsca, a w kategorii klas IV – VIII przyznano Grand Prix i pozostałe równorzędne, pierwsze miejsca. Oto wyniki:

Kl. I – III

I miejsce ex aequo zajęły: Pola Gładysz 1b oraz Aleksandra Gawłowicz 3a
II miejsce ex aequo: Zuzanna Mikrut 1a oraz Blanka Baliga 3a
III miejsce Filip Leśniak 3a

Jury przyznało też dwa wyróżnienia dla Katarzyny Balbirer 3a oraz Bartłomieja Nowaka 1b, który wykonał pracę przestrzenną.

Kl. IV – VIII

Grand Prix Julia Sikorska 8d

Równorzędne miejsca przyznano: Joannie Rosek (5b) i Julii Brózda (6c), Amandzie Dudek i Nikoli Gładysz 5b oraz Zuzannie Sroka 4b.

            Gratulujemy nagrodzonym, a także dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu,  życząc dalszych sukcesów. Autorów zwycięskich prac prócz nagród czeka jeszcze jedna niespodzianka, której na razie nie możemy zdradzić. Nagrodzone prace można oglądać na wystawie, na parterze SP2.

 

                                                                                                           Joanna Cholewa