SP2 W GRONIE  LAUREATÓW X EDYCJI PROGRAMU 

„ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY!” 

 

 

W ubiegłym roku szkolnym braliśmy udział w X edycji projektu „Zbieraj Baterie i Telefony!” Zgłosiło się do niej aż 1268 placówek z całej Polski! Zebrano rekordową ilość baterii.  
Do recyklingu i utylizacji trafiły 144 tony zużytych baterii oraz prawie tona telefonów! 

Miło nam poinformować, że nasza szkoła znalazła się w gronie Laureatów Ogólnopolskiej Akcji „Zbieraj baterie i telefony!”.  

Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły, udało nam się zebrać 125 kg baterii i 10 kg telefonów. Bardzo dziękujemy wszystkim za aktywne włączenie się do tak pożytecznej akcji ekologicznej. 

 

W tym roku szkolnym Partnerem specjalnym tego projektu jest firma T-MOBILE, która ogłasza konkurs PLANETA MA ZNACZENIE. 

Dla szkół, które zbiorą największą ilość TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH do 31.12.2022 roku, przewidziane są cenne nagrody. Główną wygraną będzie MULTIMEDIALNA, INTERAKTYWNA SALA JĘZYKOWA.  

Zachęcamy wszystkich do aktywnego włączenia się w tę akcję, czasu nie ma dużo. Na parterze przy drzwiach obok dyżurki jest specjalny karton, do którego można włożyć telefony. Uczniów, którzy je przyniosą, wychowawcy nagrodzą pochwałą wpisaną do dziennika. Liczymy na aktywne zaangażowanie  całej społeczności szkolnej w działania na rzecz ochrony naszej Planety.  

 

 Koordynator programu – Danuta Kotula