Sukcesy plastyczne na Ogólnopolskim konkursie!!!

 

IV Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zorganizowało konkurs plastyczny w ramach obchodów rocznicy urodzin Króla Kazimierza Wielkiego. Do konkursu zostali zaproszeni uczniowie szkól noszących imię naszego patrona. Zadaniem uczestników było zaprojektowanie muralu z Kazimierzem Wielkim. II miejsce w konkursie zdobył Mikołaj Warias z kl 8e a wyróżnienia Julia Figuła 8e i Szymon Kosowski 8e.

Gratulujemy.

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij