Sukcesy uczniów w ogólnopolskiej kampanii społecznej Zachowaj Trzeźwy Umysł 2020r.

 

 Mamy zaszczyt pogratulować naszym uczniom: Adamowi Tomasikowi z kl.4B oraz Zuzannie Sroce z kl. 4B, którzy znaleźli się wśród laureatów konkursu ww. kampanii. Uczniowie całej szkoły mieli okazję wziąć udział w jubileuszowej , złotej kampanii, która przebiegała pod hasłem „Dorastamy asertywnie”. Kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł organizowana i koordynowana przez Centrum Wspierania Rodziny pod patronatem Urzędu Miasta i Gminy Skawina, co roku wspiera naszą szkołę w realizacji działań profilaktycznych, dostarczając cennych treści podanych w przystępny i interesujący dla dzieci i młodzieży sposób.

Nowa edycja konkursów już wkrótce, serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich uczniów naszej szkoły.

Anna Główka