Akcja Czytelnicza „Moje wieczory z książką”

 

Biblioteka szkolna organizuje dla uczniów klas I-III akcję czytelniczą „Moje wieczory z książką”. Celem akcji jest doskonalenie umiejętności czytania i wyrabianie nawyków czytelniczych. Uczniowie, którzy będą mogli pochwalić się największą ilością czasu poświęconego na samodzielne czytanie otrzymają nagrody. Prosimy Rodziców o pomoc w zapisaniu  czasu czytania w przygotowanych przez bibliotekę dzienniczkach. 

Akcja trwa do 11 kwietnia 2021r. Liczymy na duże zainteresowanie i życzymy cudownych chwil spędzonych z książką.

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij