Z ŻYCIA ŚWIETLICY

 

            Mija kolejny miesiąc pracy szkoły, a tym samym i naszej świetlicy. Z dnia na dzień przybywa dzieci. Staramy się zapewnić im zarówno interesujące zajęcia, jak i maksimum bezpieczeństwa. Pomagamy także wyrównywać braki oraz nadrabiać zaległości. Najważniejsze jest jednak niwelowanie skutków izolacji spowodowanej pandemią i ponowne nawiązanie relacji w grupie, poprzez wspólną zabawę i współpracę. Efekty tej pracy wszyscy zainteresowani mogą podziwiać w oknach przewiązki, gdzie umieściliśmy wystawę naszych prac. Na razie jest to jedyny prócz strony internetowej sposób ekspozycji prac, a jest naprawdę co oglądać.

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij