Wyniki konkursu recytatorskiego „Dziecko w poezji”

 

W dniu 2 czerwca odbył się w bibliotece szkolnej konkurs recytatorski „Dziecko w poezji”. Czternaścioro uczniów z klas młodszych prezentowało swoje talenty sceniczne. Jury doceniło nie tylko walory artystyczne występów ale również wybór mniej znanych utworów literackich.

I miejsce – Natalia Bury z klasy 2a – „Natka Szczerbatka” Jan Brzechwa

II miejsce  – Natalia Kubacka z klasy 1a – „Zosia Samosia” Julian Tuwim

III miejsce – Kalina Gronuś z klasy 3a – „Słowa i słufka” Julian Tuwim

III miejsce – Emilia Warias z klasy 1a – „Koleżanki- Dokuczanki” Ewa Skarżyńska

Wyróżnienie – Martyna Kozak z klasy 1a – „Prawa dziecka” Janusz Korczak

Wyróżnienie – Nadia Voichak z klasy 1b – „Kłamczucha” Jan Brzechwa

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy za rok.

 

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij