Uczymy się przez zabawę

12.06.2023r. uczniowie klas 6a i 6b uczyli się poprzez zabawę uczestnicząc w wycieczce do Kurozwęk. Poznali historię XIV – wiecznego zamku wędrując od lochów przez salę balową aż po muzeum „Czterech Rodzin” znajdujące się na poddaszu budynku.
Niezwykłą frajdę sprawiło im safari z bizonami, gdzie „na żywo” podziwiali te majestatyczne zwierzęta. A na koniec musieli wykazać się znajomością mapy, aby wydostać się z bukowego labiryntu. Radości było co niemiara. Zobaczcie sami…

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij