„SUPER RODZINKA.pl”

 

          W połowie stycznia 2023 roku Zespół Promocji Zdrowia zakończył realizację akcji „Super Rodzinka.pl”. Była ona realizowana w ramach ogólnopolskiego projektu „Rodzina jest najważniejsza i ma największy wpływ na wychowanie dziecka”, jego celem była międzypokoleniowa integracja oraz wzmocnienie wychowawczej roli rodziny. Uczniowie mieli za zadanie ukazanie członków swojej rodziny w ważnych dla nich momentach. Mogły to być dowolnie wybrane sytuacje, wspólny wyjazd, impreza rodzinna, święta. Chodziło o uchwycenie radosnych, zabawnych, bądź nietypowych momentów z życia rodziców, rodzeństwa, dziadków itp. podczas wspólnie spędzonych chwil. Uczestnicy mogli zamieścić zdjęcia lub wykonać rysunki obrazujące dany moment. Napłynęło sporo prac i bardzo cieszy nas ten odzew oraz zaangażowanie uczestników projektu.

 Serdecznie dziękujemy wszystkim za nadesłane prace. Znalazły one swoje miejsce w przygotowanej wystawie. Naprawdę warto się im przyjrzeć i pomyśleć o rodzinie, więziach łączących jej członków i naszym udziale w jej życiu.  

 

                                                                       Anna Bednarz, Joanna Cholewa