FERIE „CUDOWNE” FERIE

 

          Tak kochani są już tuż tuż !!! W piąteczek, piątunio idziemy ostatni raz do szkoły, a przed nami dwa tygodnie wolności, totalnej laby i błogiego lenistwa dla niektórych – bądź aktywnego spędzania tego czasu dla bardziej usportowionych. Bez względu na sposób jego spędzania życzymy Wszystkim – uczniom i nauczycielom wiele radości, szczęścia, osiągnięcia zamierzonych celów oraz przede wszystkim pogody ducha, bo na tę związaną z naturą niestety nie mamy wpływu.

Dla tych rozleniwionych lub niezdecydowanych kilka podpowiedzi na ciekawe spędzenie ferii zamieściliśmy na gazetce tematycznej w świetlicy (zdjęcie pod artykułem).

          Nie zapominajcie jednak, aby te ferie były nie tylko szalone, ale również bezpieczne!!! Wróćcie nie tylko w „ jednym kawałku”, ale i z naładowanymi bateriami, gotowi na nowe wyzwania szkolne.

 

                                                      Z najlepszymi życzeniami – wychowawcy świetlicy