„ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ W ŚWIETLICY”

                           

            14 października 2019 roku obchodziliśmy 246 rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej czyli popularne święto Belferskiej Braci. Dzieci uczestniczące w zajęciach w świetlicy szkolnej przyłączając się do życzeń przygotowały niespodziankę. Własnoręcznie namalowały portrety nauczycieli, które zostały wyeksponowane na korytarzu na parterze szkoły. Wystawa nosiła znamienny tytuł – „Zgadnij kto to”. Trudność polegała na tym, że portrety nie zostały podpisane i każdy musiał rozpoznać kogo przedstawia dana praca. Było dużo zabawy i śmiechu oraz zaskoczenia, bo nie każdy rozpoznał siebie. Do zabawy mogli dołączyć także rodzice, którzy przyszli na dzień otwarty. Dziękujemy małym artystom za wkład pracy i uświetnienie naszego święta.