WAKACJE WRESZCIE WAKACJE….!!!

 

            Tak, wreszcie nadchodzi upragniony koniec roku szkolnego. Szeroki świat przyzywa nas wielkim głosem, a za każdym zakrętem czeka kolejna przygoda. Cały rok wytężonej pracy wymaga od nas naładowania baterii, by mieć siły zmierzyć się z wyzwaniami nowego etapu w naszym życiu szkolnym i nie tylko.

            Bawcie się, podróżujcie, zdobywajcie nowe doświadczenia, ale zarazem pamiętajcie, by zachować zdrowy rozsądek i umiar czyli przestrzegajcie zasad bezpieczeństwa.

            Wspaniałych wakacji, poznania nowych przyjaciół i miejsc, wielu radosnych chwil życzą Nauczyciele Świetlicy, panie: Małgorzata Drab, Danuta Srokosz, Joanna Cholewa i Barbara Wątroba oraz pan Robert Budzyń.   

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij