JESTEŚMY KREATYWNI

 

 czyli
rozwijamy swoją wyobraźnię

 

            Wielkimi krokami zbliża się koniec roku, a to jak zwykle oznacza czas podsumowań dla wszystkich, więc także dla świetlicy szkolnej. Przez cały ten rok staraliśmy się pobudzić i rozwinąć w naszych Świetlikach między innymi wyobraźnię i umiejętności twórcze. Efekty tej wspólnej pracy bardzo dobrze zobrazują zamieszczone poniżej zdjęcia. Podkreślić należy , że tworzone przez uczniów dzieła zaskakiwały nas zarówno pod względem samego pomysłu, jak i wykonania, co będziecie mogli ocenić sami.

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij