Z wizytą u seniorów…

 

Nasze koło misyjne współpracując z innymi grupami dziecięcymi odwiedziło Dom Pomocy Społecznej w Podgórkach Tynieckich. Dla seniorów tam mieszkających młodzi misjonarze śpiewali piosenki w językach misyjnych oraz obdarowali pensjonariuszy robiony przez siebie misyjnymi (tzn. w pięciu kolorach jako symbol kontynentów) kwiatkami. Odbiorcy byli bardzo ucieszeni i wdzięczni za wizytę a naszym młodym misjonarzom udzieliło się wielkie wzruszenie tym, że można kogoś tak uradować. Spotkanie skończyło się obietnicą powtórnego przybycia.

Ś. Bogusława Stanisz

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij