ZAWODY FINAŁOWE W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM!

 

 

W dn. 7.III.2018r. odbyły się Wojewódzkie Zawody w Narciarstwie Alpejskim Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy VII i gimnazja), a 19.III.2018r. – Wojewódzkie Zawody w Narciarstwie Alpejskim Igrzyska Dzieci (klasy III-VI). Obie edycje finałowych zawodów były zorganizowane w Kluszkowcach w Ośrodku Narciarskim „Czorsztyn Ski”. Naszą szkołę w kategorii klas VII reprezentowali Szymon Fuiano i Karol Klimek.

 

 

Szymon w swoim przejeździe uzyskał czas 00:49,67 co dało mu 42 lokatę,
Karol z czasem 01:02,78 był na miejscu 80.

                W kategorii klas III-VI nasza szkoła miała finalistów tylko z młodszych roczników, byli to Patryk Kapała z klasy IIIa i Wojciech Burnat z klasy IVd. Warunki pogodowe w tym dniu nie rozpieszczały narciarzy, było mroźnie, a trasa mocno oblodzona.

Patryk Kapała uzyskał czas 00:38,44 i zajął 26 miejsce
Wojtek Burnat uzyskał czas 00:52,85 i zajął 40 miejsce.

Naszym wspaniałym narciarzom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za sportową postawę!

Zapraszamy do mini galerii zdjęć z zawodów!

Anna Bednarz