Akcja „Podziel się pierogiem!”

 

     Przygotowane przez mamę, babcię, samodzielnie ulepione, kupione, zamówione. Na słodko i w wytrawnych smakach, z serem, owocami, mięsem… – czyli PIEROGI. To one gościły w tym tygodniu na klasowych stołach.
W ramach akcji zespołu do spraw Promocji Zdrowia uczniowie  na godzinach wychowawczych dzielili się rozmaitymi pierogami, a jednocześnie integrowali się w zespołach klasowych, szczególnie ze swoimi kolegami i koleżankami z Ukrainy. Pierogi kojarzące się z naszymi sąsiadami zza wschodniej granicy to symboliczne nawiązanie do sympatii, przyjaźni i wsparcia dla nich.

 

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij