No Promil, No problem.

W dni 25.11.19r. uczniowie klasy VID- jako przedstawiciele naszej szkoły, wzięli udział w happeningu poświęconym Społecznej Kampanii przeciw nietrzeźwym kierowcom pt. No Promil, No problem.
W spotkaniu na rynku wzięli udział przedstawiciele większości szkół leżących w Gminie Skawina. Podczas spotkania szkoły zaprezentowały transparenty i okrzyki promujące trzeźwość kierowców, uczniowie kilku szkół przeczytali listy, w których apelowali do kierowców o trzeźwość, uwagę i ostrożność w czasie prowadzenia pojazdów. Kampania była wspierana i promowana przez Biuro Centrum Wspierania Rodziny, Stowarzyszenie „Solny Gwarek” oraz skawińskie służby porządkowe: policję, straż miejską oraz straż pożarną.

 

Anna Główka

 

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij