AKCJA PROZDROWOTNA – „WYBIERZ WODĘ”

       Zapraszamy całą społeczność szkolną do udziału w akcji „Wybierz wodę” mająca na celu kształtowanie nawyku regularnego picia wody i zapoznanie z zasadami prawidłowego nawadniania organizmu.
       Inicjatorem akcji jest uczeń klasy 8b Jakub Boksa, laureat etapu rejonowego Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK.

     W ramach akcji zostaną wykonane gazetki ścienne, plakaty dotyczące zalet picia wody zamiast słodzonych, gazowanych napojów. Wszyscy usłyszymy audycję przez radiowęzeł szkolny nt. skutków odwodnienia organizmu i sposobów jego zapobiegania.

Zachęcamy wszystkich, aby w dniu 5 marca ubrać się do szkoły na NIEBIESKO i zabrać ze sobą małą butelkę wody. Tego dnia otrzymacie ulotki z najważniejszymi informacjami, w jaki sposób prawidłowo nawadniać organizm.

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij