APEL DO RODZICÓW I UCZNIÓW

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 apeluje do Rodziców i Uczniów naszej szkoły  o pozostanie i niewychodzenie z domu. To nie są ferie – to jest czas kwarantanny, który ma ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. Nie wychodzimy z domów, nie chodzimy po sklepach i placach zabaw. Sprawa jest bardzo poważna!!!
Kontakty z innymi ludźmi, także kolegami, koleżankami i dalszymi krewnymi, ograniczcie do niezbędnego minimum. Życie towarzyskie przenieście do Internetu, a lekarstwem na nudę niech będą książki, hobby lub prace domowe. Zachęcamy do śledzenia aktualnych informacji na naszej stronie internetowej, stronie facebook, gdzie będą umieszczane aktualności, informacje i podpowiedzi, jak wykorzystać wolny czas na naukę.

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij