Klasyka polskiej poezji

W dniach 4 i 5 marca odbył się w bibliotece szkolnej konkurs recytatorski pod hasłem „Klasyka polskiej poezji”. W środę w zmaganiach udział wzięli uczniowie klas 1-3, natomiast w czwartek klas 4-8.  Wśród 24 uczestników jury wyłoniło najlepszych.

Klasy 1-3:

I miejsce – Emilia Urbanik z klasy 3b, Zuzanna Sroka z klasy 3b,
II miejsce – Mirosława Wołoch z klasy 1a,
III miejsce – Bartosz Kwaśniak z klasy 3a,
Wyróżnienie – Jagoda Kisielewska z klasy 2b.

Klasy 4-8:

I miejsce – Amanda Dudek z klasy 4b,
II miejsce – Julia Kopkowicz z klasy 5a,
III miejsce – Nadia Kajniak z klasy 5a.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij