DZIEŃ KREDKI W KLASIE 1A

 

 22 listopada klasa 1A w sposób szczególny świętowała… Dzień Kredki. W tym dniu, w stroju każdego  ucznia  dominował jeden  kolor, symbolizujący  ulubioną kredkę, a dodatkiem były kolorowe opaskikredki – bohaterki dnia. Podczas zajęć dzieci malowały, oczywiście kredkami, obrazy Z KART HISTORII SKAWINY, otrzymane od dyrektora Muzeum Regionalnego – pana Czesława Gąsiorowskiego i śpiewały piosenkę „Kolorowe kredki”. Po zajęciach plastycznych nastąpiła prezentacja i ocena prac. Oceny dokonały: pani Barbara Wątroba – nauczyciel języka niemieckiego i Violetta Kaszuba – wychowawca klasy. Panie miały trudne zadanie, ponieważ prace zostały wykonane bardzo starannie i dokładnie, widać było duże zaangażowanie dzieci. Dlatego też wszyscy otrzymali słodkie nagrody, a autorzy tych szczególnie wyróżnionych, dodatkowo nagrody książkowe.
Z pięknych obrazów powstał klasowy mini album o Skawinie.

       Wspólne zdjęcia, na których nie ma ani jednego smutaska, to pamiątka miło spędzonego dnia. Zobaczcie sami… A przecież nauka, jak zwykle była, bo literka „w” w zeszytach uczniów zagościła!

 

Violetta Kaszuba