Julka i Emilka laureatkami gminnego konkursu „ONI TWORZYLI NIEPODLEGŁĄ”

          W zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów  Polskich w Skawinie konkursie „ONI TWORZYLI NIEPODLEGŁĄ” , w kategorii – komiks, naszą szkołę reprezentowały uczennice: Emilia Jastrzębska (6b) oraz Julia Sikorska (6a), pod opieką pani Joanny Chlewy. Jury konkursu wysoko oceniło ich prace. W kategorii wiekowej klas IV – VI zajęły one kolejno: I – Emilia i II – Julia miejsce. W swoim komiksie uczennice zobrazowały fragmenty życia „Błękitnego Generała” Józefa Hallera z Jurczyc – bohatera naszego regionu. 6 listopada na uroczystej Gali, która odbywała się w SP6 zwycięski tandem odebrał dyplomy i nagrody. Laureatkom gratulujemy sukcesu i dziękujemy za godne reprezentowanie Szkoły.

 

                                                                                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Joanna Cholewa