Sukcesy naszych uczniów w konkursie plastycznym.  

W tym trudnym okresie, w jakim się znaleźliśmy, widać, że nasi uczniowie nie tracą zapału, że nadal pracują nad swoim rozwojem. Po raz kolejny udowodnili, że stać ich naprawdę  na wiele. Tym razem wzięli udział w gminnym konkursie plastycznym „PAMIĘTAMY  O NIEPODLEGŁEJ” organizowanym przez Niezależny Związek Harcerstwa „Czerwony Mak” im. Bohaterów Monte Cassino oraz Stowarzyszenie „Ułana Karpackiego”.
Tegoroczne hasło konkursu brzmiało: „Józef Piłsudski – żołnierz, polityk, mąż stanu”.  

W kategorii 
klasy podstawowe IV – VI:

  • II miejsce Anastazja Wąsiołek klasa 6b, 
  • Wyróżnienie – Alicja Okarmus klasa 6b, Tomasz Kudła klasa 5a

 klasy podstawowe VII – VIII:

  • I miejsce  – Jagoda Stolarska klasa 7b
  • II miejsce – Emilia Trela klasa 7b 
  • III miejsce – Kamil Barański klasa 7 d
  • Wyróżnienie – Natalia Tekieli-Okarmusklasa 7d, Ola Godawa klasa 7b 

Wszystkim gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.