Konkurs fotograficzny SZUFLADA SZYMBORSKIEJ

Miło nam poinformować, że Nikola Gładysz, uczennica klasy 8b, znalazła się w gronie laureatów konkursu fotograficznego SZUFLADA SZYMBORSKIEJ, organizowanego w ramach obchodów Roku Wisławy Szymborskiej przez Bibliotekę Pedagogiczną w Skawinie. Nikola zajęła w tymże konkursie II miejsce.

Na FB Biblioteki Pedagogicznej  dostępne są zdjęcia wszystkich laureatów i rolka z prezentacją prac.

https://www.facebook.com/people/Biblioteka-Pedagogiczna-w-Skawinie/100069928376013/ 

 

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij