„ŚWIETLICOWY WIECZÓR KOLĘD” 

           W związku ze zbliżającym się Bożym Narodzeniem jak co roku podjęliśmy w świetlicy szereg działań, mających na celu przybliżenie naszym „Świetlikom” tego wielkiego wydarzenia i wprowadzenie ich w atmosferę tych najpiękniejszych w naszej tradycji świąt. Jednym z tych działań są wieczory kolęd, montaż słowno – muzyczny przy pięknie udekorowanej przez dzieci choince, szopce i kominku. Wspólny śpiew kolęd przeplatany jest czytaniem opowieści wigilijnych. To tworzy niepowtarzalną atmosferę, którą śmiało możemy nazwać „Magią Świąt”.  

Takich właśnie magicznych, szczęśliwych i bajecznych Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim czytelnikom naszej strony, życzymy Wam także równie szczęśliwego Nowego 2024 Roku. 

                                                                                     Nauczyciele – wychowawcy świetlicy