KONKURS NA LOGO IMPREZ CHARYTATYWNYCH

 

 

Dn. 15.12.2017 r. w sali obrad UMiG Skawina odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom konkursów ogłoszonych w trakcie II Charytatywnego Turnieju Piłki Siatkowej „Gramy dla Wiktorii”.

Gościem honorowym był Pan Wiceburmistrz Norbert Rzepisko, który w imieniu UMiG Skawina objął patronat nad tym turniejem i był fundatorem nagrody głównej.


 

Konkursy przebiegały w 2 grupach wiekowych i w 2 kategoriach. Uczestnicy w oparciu o stosowne regulaminy mieli wymyśleć logo – będące symbolem kolejnych imprez charytatywnych oraz dwuwiersz – rymowankę, która zawierałaby treści dotyczące pomagania.

Decyzją jury w kategorii dwuwiersz – rymowanka nie wyłoniono zwycięzcy. Wyróżniono jednak ucznia naszej szkoły Mikołaja Wariasa z klasy 4d.

W konkursie na logo turnieju jury wyłoniło zwycięzców oraz wyróżniło kilka z prac. Nagrodę główną w grupie wiekowej „dzieci” jury przyznano naszej uczennicy Alicji Klakli z klasy 6c. Natomiast w grupie wiekowej „dorośli” jury wybrało pracę Pani mgr Doroty Banach nauczyciela SP2 w Skawinie.