„Pociąg moich marzeń”- konkurs plastyczny

 

Na przełomie listopada i grudnia Wydział  Edukacji Urzędu Miasta i Gminy  ogłosił  konkurs – „Pociąg moich marzeń”.  Został on skierowany do dzieci z przedszkoli i uczniów klas I-III.  Celem konkursu było m.in. pogłębianie i propagowanie wiedzy na temat kolei polskiej,  zainteresowanie dzieci możliwościami  transportu ludzi  i towarów koleją,  inspirowanie do twórczych poszukiwań w dziedzinie plastyki, rozwijanie wyobraźni i umiejętności plastycznych. 

 

 

Nasi najmłodsi uczniowie wykazali duże zainteresowanie tym tematem, a ich pomysłowość i kreatywność była, jak zwykle zaskakująca.  Tylko z naszej szkoły do konkursu zostało zgłoszonych 55 prac. Komisja Konkursowa miała bardzo trudne zadanie.  Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpiło 10 grudnia  2017 r. podczas otwarcia Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej w Skawinie.

Wśród  wyróżnionych i nagrodzonych znalazły się  prace uczennic: 

Zuzanny Sroki  i Oliwii Windak  -klasa 1b
Amandy  Dudek – klasa 2b
Zuzanny Grześków – klasa 3a

 GRATULUJEMY !!!      Życzymy dalszych sukcesów.

                                                                      Koordynator konkursu – Danuta Kotula