ŻEGNAJ SZKOŁO – WITAJCIE WAKACJE

 

 

 

23 czerwca to dzień, na który czekali wszyscy uczniowie „Dwójki” . Już od rana temperatura przypomniała nam, że lato w pełni i pora opuścić szkolne mury. W ostatni dzień roku szkolnego uczniowie, wraz z rodzicami, przybyli do szkoły, aby odebrać świadectwa i nagrody.

 

 

 

W pierwszej turze świętowali uczniowie klas 1-3. Program artystyczny przygotowany przez panie: Annę Wiewiórę oraz Małgorzatę Leśniak wspomaganych przez pana Roberta Budzynia stał na najwyższym poziomie. Gwiazdami byli uczniowie klas III. Dla trzecioklasistów, to szczególny dzień,  bo musieli pożegnać swoje ukochane panie. Również oni i ich rodzice wzruszeni, ale szczęśliwi przyjmowali gratulacje od pani Dyrektor i wychowawczyń. Jak co roku przyznane zostały tytuły Supertalenów SP2:

W grupie wiekowej klas I-III tytuły otrzymali:

Emilia Korniak kl. 3e – SUPERTALENT HUMANISTYCZNY
Krystian Garwol kl.3f SUPERTALENT MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY
Emilia Korniak kl. 3e – SUPERTALENT MUZYCZNY
Zuzanna Grześków kl. 2a SUPERTALENT PLASTYCZNY
Anastazja Wąsiołek kl. 2c Bartłomiej Strojny kl. 3e – SUPERTALENT SPORTOWY.

Później przyszedł czas zakończenia roku szkolnego dla uczniów klas IV – VI – w tym roku niezwykłego, bo  nikt nie żegnał się ze szkołą. Nasi szóstoklasiści w związku z reformą edukacji pozostają w Dwójce i będą kontynuowali naukę w klasie siódmej, a potem ósmej. Część artystyczną wprowadzającą nas w wakacyjny nastrój przygotowały  panie: Barbara Zoła-Komenda, Anatolia Bylica oraz Edyta Budzyń. Oprawę muzyczną jak zwykle zapewnił pan Robert Budzyń, Szóstoklasiści wspaniale bawili zebraną widownię.

Z dumą, radością i wzruszeniem uczniowie i ich rodzice odbierali listy gratulacyjne i statuetki Supertalentów SP2. Z rąk Pani Dyrektor Haliny Buchowskiej przed całą szkołą,  w grupie wiekowej klas IV-VI otrzymali je:

 

Karol Klimek kl. 6d  – SUPERTALENT HUMANISTYCZNY
Tadeusz Zemeła kl.6a – SUPERTALENT MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY
Kacper Szczurek kl.6a –  SUPERTALENT MUZYCZNY
Amelia Kaczmarczyk kl. 5d  – SUPERTALENT PLASTYCZNY
Karol Klimek kl. 6d , Beata Kołodziej kl.6d  – SUPERTALENT SPORTOWY
Wyróżnienie za najwyższe osiągnięcia w dziedzinie sportowej – Eryk Kierzkowski kl. 6b.

Szczególnym momentem było też wręczenie statuetki i jednocześnie przyznanie tytułu PRYMUSA SP2 (już po raz drugi) uczennicy klasy 5a – Kamili Woźniczce.

 I wreszcie nadszedł najbardziej wyczekiwany moment: …. WAKACJE !!!!

 Życzymy wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku ! Wracajcie do szkoły wypoczęci i z uśmiechem na twarzy!

 

 

 

Zobacz zdjęcia w galerii