Konkurs recytatorski „Wiersz na dobry humor”

 

W dniach 2 i 3 czerwca w bibliotece szkolnej odbył się konkurs recytatorski pod hasłem „Wiersz na dobry humor”. W poetyckiej rywalizacji w dwóch kategoriach wiekowych (klasy I – III i klasy IV – VII) wzięło udział 20 uczniów. Wyniki przedstawiają się następująco:

Klasy I – III

I miejsce: Bezludov Danyl kl.3a
II miejsce: Bury Natalia kl. 1a
III miejsce: Mikrut Zuzanna kl. 2a

Klasy IV – VII

I miejsce: Rosek Joanna kl. 6b
II miejsce: Brózda Julia kl. 7c
III miejsce: Stasik Zuzanna kl. 4b

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy!

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij