Laboratoria Przyszłości – sprawozdanie – 30.09.2022

 

Uczniowie zostali zapoznani z planem zajęć ROBOTYKI w ramach programu Laboratoria Przyszłości oraz ze sprzętem edukacyjnym (zestawy klocków i oprogramowanie). Natomiast nauczyciele informatyki wzięli udział w szkoleniach „Robotyka w edukacji: Programowanie robotów LEGO SPIKE Prime w języku Word Block”, „Jak zacząć? Robotyka w szkole z LEGO Education Spike Prime”.

 

  

Nasza szkoła została wyposażona również w  „Empiriusza” służącego do wykonywania wirtualnych ćwiczeń laboratoryjnych. Ta wirtualna rzeczywistość (VR) daje dużą możliwość przeprowadzania doświadczeń chemicznych w sposób bezpieczny i uatrakcyjnia proces dydaktyczny.

W ramach programu „Laboratoria przyszłości” nauczyciele chemii, biologii, geografii i fizyki również zostali przeszkoleni.

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij