Podsumowanie konkursu bożonarodzeniowego  „Choinkowe radości”

 

       11 lutego 2021r miało miejsce kolejne ważne wydarzenie z życia świetlicy.  W tym dniu w obecności pani dyrektor mgr Haliny Buchowskiej i pani wicedyrektor mgr Doroty Faber oraz wychowawców świetlicy laureaci konkursu odebrali dyplomy i nagrody. Gratulujemy i serdecznie dziękujemy za to, że chciało się Wam wziąć udział w świetlicowym konkursie i tak godnie zaprezentować naszą szkołę! 

                                                                                                                                    

Nauczyciele świetlicy 

          

                               

                                                                                      

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij