Rozstrzygnięcie konkursu bożonarodzeniowego „Choinkowe radości”

 

Tradycyjnie w naszej szkole odbył się konkurs bożonarodzeniowy skierowany do wszystkich uczniów klas I-VIII, zorganizowany przez nauczycieli świetlicy. Uczniowie biorący udział wykazali się dużą kreatywnością przygotowując przepiękne prace plastyczne o tematyce świątecznej. Można będzie je podziwiać na wystawie w świetlicy szkolnej po powrocie do szkoły. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii prac online.

 

Oto wyniki konkursu:

Klasy I-III

I miejsce: Kalina Gronuś-1a i Magdalena Mucha-1a
II miejsce: Olga Gawłowicz-3a
III miejsce: Filip Leśniak -3a
Wyróżnienia: Olaf Jasiński-1a, Katarzyna Balbirer-3a, Filip Kawula-3b, Eryk Klimczyk-3a 

klasy IV-VIII

I miejsce: Mariya Lashko-4a
II miejsce: Amanda Dudek-5b
III miejsce: Julia Brózda-6c
Wyróżnienia: Julia Jasińska-6a, Bartosz Kwaśniak-4a, Jakub Mucha 4a, Sebastian Gronuś-4a

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy, a nagrody wręczymy po feriach zimowych.

Nauczyciele świetlicy