ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

19 czerwca – to dzień, na który czekali wszyscy uczniowie „Dwójki”.  Już od rana temperatura przypomniała nam, że lato w pełni i pora opuścić szkolne mury. W ostatnim dniu roku szkolnego uczniowie, wraz z rodzicami, przybyli do szkoły, aby odebrać świadectwa.

W tym dniu rok szkolny uroczyście pożegnali uczniowie klas 1-4. Była to szczególna chwila dla naszych trzecioklasistów, którzy żegnali swoje ukochane Panie, kończąc tym samym pierwszy etap edukacyjny. Dyrektor Szkoły Halina Buchowska pogratulowała wszystkim trzecioklasistom, którzy osiągnęli wysokie wyniki nauczania, wręczając dyplomy, nagrody i Listy gratulacyjne dla Rodziców. Szczególnie wyróżniła uczniów, którzy w roku szkolnym 2018/2019 uzyskali tytuł SUPERTALENTU
w grupie wiekowej klas I-III wręczając im statuetki, a byli to:

SUPERTALENT HUMANISTYCZNY – Amanda Dudek kl. 3b
SUPERTALENT MATEMATYCZNY – Lena Butyn kl. 2a
SUPERTALENT PRZYRODNICZY – Zuzanna Sroka kl. 2b
SUPERTALENT MUZYCZNY – Oliwia Koczwara kl. 2b
SUPERTALENT PLASTYCZNY – Marek Balbirer kl. 3b
SUPERTALENT SPORTOWY DZIEWCZĄT– Natalia Kucharczyk-Dziedzic kl. 2b

Po uroczystej gali uczniowie zaprosili wszystkich zebranych na program artystyczny przygotowany pod opieka Pani Danuty Kotuli i Doroty Janas.  Wspomnienia trzech lat spędzonych w szkole, prezentacja talentów trzecioklasistów zakończyły wesołe rytmy tańca zapowiadające zasłużony dla wszystkich czas wypoczynku. 

Na koniec Dyrektor Szkoły obwieściła początek wakacji, co uczniowie przywitali okrzykami radości.                    

 

Zobacz zdjęcia w galerii