Zakończenie roku szkolnego 2019 – 2020

 

     Nareszcie koniec – tak 26 czerwca rok szkolny 2019/2020 przejdzie do historii. Rok w drugim półroczu, upływający w cieniu pandemii, zupełnie zwariowany i zupełnie odmienny od dotychczasowych. Rok, który nam wszystkim dał się we znaki, stąd z wielkim zniecierpliwieniem oczekiwaliśmy rozpoczęcia wakacji.  Nawet jego zakończenie będzie inne niż dotychczas, ale cieszmy się, że to już koniec i miejmy nadzieję, że we wrześniu rozpoczniemy naukę w szkole, a nie online.  Oby nowy rok szkolny 2020/2021 przywitał nas w podwojach kazimierzowskiej „Dwójki”.

            A TYMCZASEM!!!!!

WAKACJE – WAKACJE –  WAKACJE!

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij