ZGADNIJ KTO TO? 

 

14 października b.r. w ramach integracji międzypokoleniowej wyeksponowano zdjęcia nauczycieli z okresu dzieciństwa czy wczesnej młodości. Uczniowie podjęli się nader trudnego zadania rozszyfrowania dziesiątek pięknych, starych zdjęć! 

I tak oto najbardziej rozpoznawalnymi nauczycielami okazali się być tylko Ci najmłodsi z naszego grona pedagogicznego 😉. 

Większość zaprezentowanych wizerunków była zbyt trudna dla naszych uczniów do określenia. Czyżby z brzydkich kaczątek wyrosły dorodne i piękne łabędzie, a może ze słodkich, małych bąbli przeistoczyliśmy się  w ………….? Przemilczmy to może. 

Dziękujemy za wspólną zabawę!!!! 

Wiesława Kozieł 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij