KONKURS NA NAJŁADNIEJSZY ZESZYT W 2A

 

8 marca w klasie 2a został rozstrzygnięty konkurs na najładniejszy zeszyt. Wszyscy uczniowie z ochotą przystąpili do konkursu. Wymagania były wysokie i trzeba przyznać, że uczniowie, którzy dotychczas nie bardzo dbali o wygląd zeszytu, bardzo się postarali i choć pismo nie zawsze było równiutkie, ale tematy podkreślone, po lekcji szlaczek, zachowane odstępy. Wszyscy mieli szansę na wygraną. O to wyniki: laureatami konkursu zostali  Maksymilian Zdunek i Kamil Grzybek, na drugim miejscu Bruno Banaś i Danyl Bezliudov, a na wyróżnienie zasłużyli Bartosz Bromboszcz i Maksymilian Czeremuga. Gratulujemy zwycięzcom, liczymy, że Wasze zeszyty będą zawsze tak wyglądać!

Bożena Wesoły

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij