Konkurs przyrodniczy „W świecie pajęczaków”

 

zdjęcie nr 2

 

W październiku odbył się przyrodniczy konkurs fotograficzny pt. „W świecie pajęczaków” zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Rzozowie. Uczniowie mieli za zadanie wykonać niezwykłe zdjęcie zaobserwowanym przedstawicielom pajęczaków.

 

 

Z naszej szkoły  w konkursie wzięło udział 9 uczniów z klas IV-VI.  Pięć uczennic zostało nagrodzonych wyróżnieniami, są to: Kornelia Kumala z klasy 4b, Amelia Król i Kamila Woźniczka z klasy 5a, Amelia Kaczmarczyk z klasy 5d oraz Klaudia Bargiel z klasy 6a.

 Nagrodzonym gratulujemy!

Koordynator konkursu: Barbara Zoła-Komenda

 

zdjęcie nr 1

zdjęcie nr 4  dav  zdjęcie nr 3

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij