Pełna wrażeń wycieczka

 
22-24 września klasy 7c, 7d, i 8e brały udział w wycieczce w Bieszczadach. Niezapomnianych wrażeń dostarczył spływ pontonowy po Sanie, wyjście po błotnistych ścieżkach Połoniny Caryńskiej czy gra Bumper Ball. Słuchając opowieści o bieszczadzkich zakątkach zwiedziliśmy Sanok, Polańczyk, Kamieniec. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólne wędrowanie, bezpieczne i odpowiedzialne zachowanie w górach i na wodzie!
 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij