Światowy Dzień Pluszowego Misia

24 listopada uczniowie klas pierwszych odwiedzili szkolną bibliotekę, aby uczestniczyć w zajęciach bibliotecznych z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. Obejrzały ciekawą prezentację multimedialną, która przybliżyła najmłodszym czytelnikom historię ŚDPM oraz postacie misia w literaturze i filmie. W drugiej części zajęć dzieci wzięły udział w „misiowych zabawach”, a na zakończenie wysłuchały fragmentu przygód Kubusia Puchatka. Zajęcia umilały słodkie, pluszowe misie oraz zaprezentowane na gazetce ściennej w bibliotece.

 

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij